Search
Close this search box.

Kelionė automobiliu su vaikais. Ką svarbu turėti su savimi?

Kelionė autobusu su vaikais

Kelionės su vaikais daugeliui tėvų tampa dideliu iššūkiu. Dėl šios priežasties, pirmosioms šeimos atostogoms tėveliai renkasi keliones automobiliu. Vykdami talpiu automobiliu galite nesukti vietos dėl limituoto bagažo ar aplinkinių replikų dėl mažylio verksmo. Automobilyje galite susikurti saugią ir patogią erdvę sau ir jūsų mažyliui. Vis dėlto, norint, kad kelionė keltų kuo mažiau streso svarbu iš anksto pasirūpinti būtinais daiktais. Įvertinkite, kad privalote atliepti ne tik suaugusiu žmonių, bet ir vaiko poreikius, todėl sudarykite sąrašą daiktų kiekvienam šeimos nariui. Straipsnyje pateikiami daiktai tikrai pravers keliaujant su mažyliais.

Automobilinė kėdutė

Tikriausiai visiems suprantama, kad automobilinė kėdutė yra privaloma keliaujant su mažu vaiku. Kėdutė nėra tik automobilio dekoracija ar vieta, kurioje vaikas gali patogiai atsisėsti. Kokybiška, tinkamai paruošta kėdutė gali apsaugoti mažylio gyvybę auto įvykio metu. Kėdutėje mažylis sėdi saugiai prisegtas diržais, jo galvą prilaiko minkštos pagalvėlės, kurios padeda sulaikyti smūgį. Prieš keliaudami nepamirškite patikrinti ar kėdutė yra saugiai pritvirtina prie automobilio sėdynės. 

Pirmosios pagalbos vaistinėlė

Kiekvienas savo automobilyje privalo vežiotis pirmosios pagalbos vaistinėlę. Jeigu norite atnaujinti savo seną vaistinėlę spauskite čia! Niekada negalite žinoti kada jus užklups nelaimė. Kelyje privalote būti neabejingi kitų nelaimėms, todėl turėdami vaistinėlę galėsite suteikti skubią pagalbą auto įvykyje nukentėjusiems žmonėms. Rekomenduojama prisiminti ir pirmosios pagalbos suteikimo eigą. Stresinėse situacijose labai svarbu išsaugoti šaltą protą, kad galėtumėte suteikti efektyvią pagalbą. 

Žaislai

Ilgose kelionėse mažyliui gali greitai atsibosti sėdėti kėdutėje. Jis gali tapti irzlus, o tai tikrai nepridės džiaugsmo jūsų kelionei. Stenkitės visada su savimi turėti žaislų, kurie padėtų nukreipti mažylio dėmesį. Išnaudokite laiką automobilyje produktyviai. Sėdėdami mašinoje galite pradėti vaiką mokyti pirmųjų raidžių ar skaičių. Rekomenduojama į pagalba pasitelkti ir interaktyvius kompiuterinius žaidimus, kurie padeda lavinti mažylį. Vis dėlto, neverta jais piktnaudžiauti, nes per daug laiko praleisdami prie išmaniųjų įrenginių vaikai sunkiau užmiega, jiems tampa sunku susikoncentruoti ir išlaikyti dėmesį. 

Vaistai ir kiti medikamentai

Į kiekvieną kelionę pasiimkite svarbiausių vaistų jūsų mažyliui. Niekada nežinote kada vaikeliui gali pakilti temperatūra ar atsirasti pilvo diegliai. Stenkitės pasiimti vaistus, kuriuos jau esate bandę, kad išvengtumėte nepageidaujamų organizmo reakcijų. Visada turėkite vaistų ir nuo alergijos. Pirmaisiais vaiko gyvenimo metais sunku suprasti kokiems produktams ar medžiagoms jis yra alergiškas, todėl pasiimkite vaistų, kad kelionėje galėtumėte jaustis ramiau. Niekada nepamirškite atnaujinti ir senos automobilinės vaistinėlės.

Užkandžiai ir pieno mišinukai

Kelionėje galite patirti nenumatyto streso, o dėl to dažnai sutrinka pieno gamyba. Nerizikuokite vaikelio sveikata ir visada pasiimkite pieno mišinukų nenumatytiems atvejams. Šiuo metu rinkoje gausu natūralių mišinukų, kurie yra papildyti vaikui būtinomis medžiagomis. Maitinti vaikelį iš buteliuko tam tikrose situacijose gali būti daug lengviau nei žindyti krūtimi. Jeigu keliausite su vyresniu vaiku nepamirškite sveikų užkandžių ir gėrimų. Venkite daug cukraus turinčių užkandžių, kurie padidins vaikų aktyvumą. Dėl didelio cukraus kiekio vaikams sėdėti automobilyje gali būti dar sunkiau.

TAIP PAT SKAITYKITE